Naujienos ir straipsniai

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius apie įvairią reklaminę atributiką ir naujausias tendencijas verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų pasaulyje.

Reklaminiams pledams iki 15% nuolaidos

Ruošiamės Kalėdoms ir skelbiame nuolaidas reklaminiams pledams. Juk švelnus ir šiltas pledas - tai maloniausia, jaukiausia ir šilčiausia Kalėdinė verslo dovana, kurią įvertins Jūsų darbuotojai, klientai ir verslo partneriai.
Skaityti daugiau
Reklaminiai magnetai su logotipu

Reklaminiai magnetai - pakankamai nauja reklaminių suvenyrų rūšis, pasižyminti savo originalumu, todėl magnetui su Jūsų logotipu ar reklama visada atsiras vietos kliento namuose ir Jūsų reklaminė žinutė bus matoma kiekvieną dieną.
Skaityti daugiau
Universalūs reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos

Reklaminių suvenyrų tarpe yra tam tikros prekės, kurias galima būtų pavadinti universaliais reklaminiais suvenyrais, skirtais būtent tokioms situacijoms, kai rekia padovanoti verslo dovaną, bet mes nieko nežinome arba žinome nedaug apie individualius ...
Skaityti daugiau
 Kalėdinių verslo dovanų idėjos

Kalėdos - dovanų metas ir mūsų klientai, draugai, verslo partneriai laukia iš mūsų verslo dovanų. Pateikiame kelias Kalėdinių verslo dovanų idėjas, kurios gali būti Jums naudingos renkantis ką padovanoti savo klientams ar verslo partneriams, atsižvelgiant į biudžetą.
Skaityti daugiau
Verslo dovanas ir firminė atributika su siuvinėtu logotipu

Siuvinėtu logotipu galima dekoruoti įvairią firminę atributiką, darbo aprangą ir verslo dovanas. Jeigu Jums reikia aukštos kokybės, prabangios verslo dovanos su Jūsų logotipu - rekomenduojame rinktis gamini su siuvinėtu logotipu.
Skaityti daugiau
Reklaminiais suvenyrais ir verslo dovanomis reikia pasirūpinti iš anksto

Reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos patenka į dešimtuką dažniausiai naudojamų reklamos pateikimo būdų. Kasmet reklaminiams suvenyrams pasaulyje išleidžiama dešimtys milijardų eurų, nes jie įtakoją vartotojų ir verslo partnerių požiūrį į įmonę.
Skaityti daugiau
Iš ko pagaminti ekologiški reklaminiai suvenyrai ir kodėl jie taip vadinami?

Prekės pagamintos iš natūralių medžiagų suįra greičiau ir saugiau negu gaminiai iš plastikoar kitų neįrančių medžiagų, todėl reklaminiai suvenyrai, pagaminti iš natūralių žaliavų priskiriami prie ekologiškų reklaminių suvenyrų ir ekologiškų verslo dovanų.
Skaityti daugiau
Kam reikalingi reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos?

Reklaminiai suvenyrai – tai galingas reklamos instrumentas, kuris sukelia pozityvias emocijas ir palankų įspūdį apie įmonę. Versle reklaminė produkcija, dažniausiai skirstoma į kelias kategorijas: reklaminiai suvenyrai, verslo dovanos ir ekskliuzyvinės VIP arba prabangios verslo dovanos.
Skaityti daugiau
Reklaminis "Power Bank" - itin funkcionali ir šiuolaikinė verslo dovana

Reklaminis "Power Bank" kroviklis - itin funkcionali, šiuolaikinė verslo dovana, pasižyminti savo universalumu. Mobilus reklaminis kroviklis - universali verslo dovana, kuri patiks ir bus naudinga, nes mes visi pratę naudotis mobiliais elektros prietaisais, kuriuos reikia pakrauti.
Skaityti daugiau
Ekologiški reklaminiai suvenyrai. Kas tai ir kam patiks tokia dovana?

Ekologiškos verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – apgalvotas, atsakingų žmonių, pasirinkimas. Dovanojami ekologiški reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos parodo gerą dovanotojo skonį, atsakingą požiūrį į gamtą, aplinkos problemas.
Skaityti daugiau

Kategorijos

Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
(5,0/5)

Autorius Jurgita,
Jurgita
Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
13-02-2019
Autorius Aušra Mickevičienė,
Aušra Mickevičienė
Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
03-01-2019
Patvirtintas pirkimas
Autorius Algis,
Algis
Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
04-12-2018

Naujausi straipsniai

Skaityti straipsnius