Apie ReklamosGaminiai.lt

Reklamosgaminiai.lt – tai elektroninis projektas, skirtas, kad Jūsų verslą lydėtų tik sėkmė, lojalūs klientai bei partnerių bendradarbiavimas. Tai internetinis reklamos gaminių katalogas, kuriame gausu verslo dovanų, reklaminių suvenyrų ir atributikos, reklaminių rūbų, maisto, gėrimų ir reklaminių stendų. 

Prekiaujame žinomų gamintojų, tokių kaip Lecce Pen, Dream Pen, Erga, koziol, Senator, Sagaform, Stefania, klio eterna, SiliconPower, pqi, Visible displays, Ritter-Pen ir kt. produkcija.

Reklaminę atributiką ir verslo dovanas imoprtuojame tiesiai iš mūsų partnerių didmeninių sandėlių Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse bei Kinijoje.

Sukantiems galvą dėl to, ką padovanoti vienokia ar kitokia proga, šios ar kitos profesijos atstovui – reklamosgaminiai.lt skuba į pagalbą ir pateikia išskirtinius pasiūlymus šiai problemai spręsti. Ieškantiems naujo būdo, kaip apipavidalinti prekyvietę, pasiruošti konferencijai ar parodai - reklamosgaminiai.lt ir vėl Jums padės.

Nerandate norimos prekės mūsų kataloge - susisiekite su mumis ir mes parinksime Jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančias prekes.

Konkurencingos kainos, garantuota kokybė, malonus aptarnavimas ir kosultacijos – visa tai rasite reklamosgaminiai.lt.

Reklamosgaminiai.lt prezentacija .pdf formatu