Keramikos dekoravimo technologijos

Keramikiniai ir stikliniai gaminiai labai paplitę verslo dovanų tarpe. Pagrindinė ir žinomiausia verslo dovana - tai reklaminis puodelis su įmonės logotipu, pagamintas iš keramikos, stiklo ar porceliano.

Dekoruoti stiklą ar ketamiką - gan sudėtingas ir, kaip taisyklė, brangus procesas. Dėl plataus panaudojimo rinkoje, minėtų gaminių dekoravimui skiriamas ypatingas dėmesys ir nuolatos siekiama pagerinti kokybę, sumažinti dekoravimo kainą.

Šiame skirsnyje pabandysime supažindinti su pagrindinėmis keramikos, porceliano ir stiklo dekoravimo technologijomis naudojamomis verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų dekoravimui.

Papildomos reklaminių puodelių ir kitų indų dekoravimo galimybės

Siekiant išgauti ypatingą reklaminio puodelio ar kito indo vaizdą galima pasinaudoti papildomomis indų dekoravimo technologijomis. Papildomos reklaminių puodelių, lėkščių, bokalų ir stiklinių dekoravimo galimybės:
Skaityti daugiau
Graviravimas smėliu

Jeigu ieškote unikalios ir labai kokybiškos dekoravimo technologijos reklaminiam puodeliui ar kitiems keramikiniams gaminiams, Jums tikrai verta rinktis graviravimo smėliu techlogoiją, kuri dar vadinama smėliavimu. Smėliavimo technologijos dėka sukursite išskirtinį dizainą savo firminiam puodeliui.
Skaityti daugiau
Keičiančių spalvą keramikinių puodelių dekoravimas

Termosiniai keramikiniai puodeliai dažnai vadinami "Magic Mug", "spalvą keičiančiais puodeliais". Tai "magiški" reklaminiai puodeliai, padengti specialiu termo dažų sluoksniu, todėl nuo temperatūros poveikio jie keičia savo spalvą. Keičiantys spalvą reklaminiai puodeliai - magiška verslo dovana.
Skaityti daugiau
Termo dažai

Verslo dovana turi palikti malonų įspūdį. Tame tarpe ne išimtis ir plačiai paplitusi, praktiška verslo dovana - reklaminis puodelis su įmonės logotipu, kuriuo jau sunku ką nors nustebinti, tad siekiant didesnio efekto keramikinius reklaminius puodelius galima padengti termosiniais dažais, kurie nuo aukštos temperatūros poveikio pradingsta, o gaminiui atšalus - vėl atsiranda.
Skaityti daugiau
Tiesioginė spauda

Tiesioginio spausdinimo metodas, kokybės atžvilgiu, prilyginamas dekolė metodui. Toks dekoravimo būdas leidžia sumažinti keramikinių ir stiklinių paviršių dekoravimo kainą iki 50%, todėl dekoruojant reklaminius puodelius, stiklines, bokalus ir panašius paviršius, tiesioginės spaudos būdu išgaunama konkurencinga kaina.
Skaityti daugiau
Perkeliamoji šilkografija

Transfera arba perkeliamoji šilkografija – žinomiausia, kartu, pati seniausia trafaretinės spaudos technika. Reklaminiai puodeliai dekoruoti transferos būdu - tai aukšos kokybės gaminys, kuris bus puikia verslo dovana reprezentuojančia Jūsų įmonę ar prekės ženklą.
Skaityti daugiau
Sublimacija

Sublimacija – tai užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant norimo paviršiaus, naudojant skaitmeninę sublimacinę spaudos technologiją. Keramikinės ar stiklinės verslo dovanos dekoruotos sublimacine spauda pasižymi itin aukšta spausdinamo vaizdo kokybe.
Skaityti daugiau

Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
(5,0/5)

Autorius Jurgita,
Jurgita
Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
13-02-2019
Autorius Aušra Mickevičienė,
Aušra Mickevičienė
Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
03-01-2019
Patvirtintas pirkimas
Autorius Algis,
Algis
Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
04-12-2018

Naujausi straipsniai

Skaityti straipsnius