Verta žinoti

Reklaminiams pledams iki 15% nuolaidos

Ruošiamės Kalėdoms ir skelbiame nuolaidas reklaminiams pledams. Juk švelnus ir šiltas pledas - tai maloniausia, jaukiausia ir šilčiausia Kalėdinė verslo dovana, kurią įvertins Jūsų darbuotojai, klientai ir verslo partneriai.
Skaityti daugiau
Reklaminiai magnetai su logotipu

Reklaminiai magnetai - pakankamai nauja reklaminių suvenyrų rūšis, pasižyminti savo originalumu, todėl magnetui su Jūsų logotipu ar reklama visada atsiras vietos kliento namuose ir Jūsų reklaminė žinutė bus matoma kiekvieną dieną.
Skaityti daugiau
Universalūs reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos

Reklaminių suvenyrų tarpe yra tam tikros prekės, kurias galima būtų pavadinti universaliais reklaminiais suvenyrais, skirtais būtent tokioms situacijoms, kai rekia padovanoti verslo dovaną, bet mes nieko nežinome arba žinome nedaug apie individualius ...
Skaityti daugiau
 Kalėdinių verslo dovanų idėjos

Kalėdos - dovanų metas ir mūsų klientai, draugai, verslo partneriai laukia iš mūsų verslo dovanų. Pateikiame kelias Kalėdinių verslo dovanų idėjas, kurios gali būti Jums naudingos renkantis ką padovanoti savo klientams ar verslo partneriams, atsižvelgiant į biudžetą.
Skaityti daugiau
Verslo dovanas ir firminė atributika su siuvinėtu logotipu

Siuvinėtu logotipu galima dekoruoti įvairią firminę atributiką, darbo aprangą ir verslo dovanas. Jeigu Jums reikia aukštos kokybės, prabangios verslo dovanos su Jūsų logotipu - rekomenduojame rinktis gamini su siuvinėtu logotipu.
Skaityti daugiau
Reklaminiais suvenyrais ir verslo dovanomis reikia pasirūpinti iš anksto

Reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos patenka į dešimtuką dažniausiai naudojamų reklamos pateikimo būdų. Kasmet reklaminiams suvenyrams pasaulyje išleidžiama dešimtys milijardų eurų, nes jie įtakoją vartotojų ir verslo partnerių požiūrį į įmonę.
Skaityti daugiau
Papildomos reklaminių puodelių ir kitų indų dekoravimo galimybės

Siekiant išgauti ypatingą reklaminio puodelio ar kito indo vaizdą galima pasinaudoti papildomomis indų dekoravimo technologijomis. Papildomos reklaminių puodelių, lėkščių, bokalų ir stiklinių dekoravimo galimybės:
Skaityti daugiau
Iš ko pagaminti ekologiški reklaminiai suvenyrai ir kodėl jie taip vadinami?

Prekės pagamintos iš natūralių medžiagų suįra greičiau ir saugiau negu gaminiai iš plastikoar kitų neįrančių medžiagų, todėl reklaminiai suvenyrai, pagaminti iš natūralių žaliavų priskiriami prie ekologiškų reklaminių suvenyrų ir ekologiškų verslo dovanų.
Skaityti daugiau
Graviravimas smėliu

Jeigu ieškote unikalios ir labai kokybiškos dekoravimo technologijos reklaminiam puodeliui ar kitiems keramikiniams gaminiams, Jums tikrai verta rinktis graviravimo smėliu techlogoiją, kuri dar vadinama smėliavimu. Smėliavimo technologijos dėka sukursite išskirtinį dizainą savo firminiam puodeliui.
Skaityti daugiau
Keičiančių spalvą keramikinių puodelių dekoravimas

Termosiniai keramikiniai puodeliai dažnai vadinami "Magic Mug", "spalvą keičiančiais puodeliais". Tai "magiški" reklaminiai puodeliai, padengti specialiu termo dažų sluoksniu, todėl nuo temperatūros poveikio jie keičia savo spalvą. Keičiantys spalvą reklaminiai puodeliai - magiška verslo dovana.
Skaityti daugiau

Kategorijos

Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
(5,0/5)

Autorius Jurgita,
Jurgita
Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
13-02-2019
Autorius Aušra Mickevičienė,
Aušra Mickevičienė
Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
03-01-2019
Patvirtintas pirkimas
Autorius Algis,
Algis
Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
04-12-2018

Naujausi straipsniai

Skaityti straipsnius