Reklaminiai magnetai

Reklaminiai magnetai - pakankamai nauja reklaminių suvenyrų rūšis, pasižyminti savo originalumu, todėl Jūsų potencialus klientas tokios dovanėlės tikrai neišmes į šiukšlių dėžę. Magnetui su Jūsų logotipu ar reklama visada atsiras vietos kliento namuose, todėl Jūsų reklaminė žinutė bus matoma kiekvieną dieną.

Statistiškai įrodyta, kad vartotojas labiau tiki ta informacija, kurią jis gauna savo namuose, tad pabandykite atspėti kur Jūsų vartotojo namuose grožėsis Jūsų reklaminis magnetas - ogi virtuvėje ant šaldytuvo. O dabar pabandykite įsivaizduoti, kiek kartų per dieną žmogus atidaro šaldytuvą ir kiekvieną kartą mato firminį magnetą su Jūsų reklama...

Reklaminiai magnetai - išskirtinės paskirties reklaminė produkcija skleidžianti reklamą, kurios dėka galima greitai ir efektyviai skatinti pardavimus, didinti prekės ženklo žinomumą ir pirkėjų pasitikėjimą. Pasitelkus reklaminius magnetus galima pranešti potencialiems klientams apie būsimas akcijas ir nuolaidas, didinti vartotojų lojalumą prekės ženklui, reklamuoti prekę (vienas efektyviausių būdų reklamuojant naują prekę ar paslaugą).

Firminiai magnetai - tai paprastas ir nebrangus būdas pateikti Jūsų reklaminę žinutę galutiniam vartotojui. Verta įvertinti ir tai, kad vienas reklaminis magnetas vidutiniškai naudojamas apie 2-3 metus, o jo kaina siekia apie 0,5-2 €, Taigi, atsižvelgiant į vieno magneto kainą ir tarnavimo laiką, jo poveikį vartotojui, galima drąsiai teigti, kad reklaminis magnetas - tai efektyvus, nebrangus ir ilgaamžis reklaminis suvenyras į kurį apsimoka investuoti.

Reklaminis magnetas - unikalus reklaminis suvenyras apjungiantis savyje tokias savybes, kaip efektyvus ir nebrangus reklamos nešėjas ir maloni dovanėlė.