Reklaminis suvenyras su logotipuSkatinant prekės ženklo žinomumą, labai svarbu įgyti potencialių klientų pasitikėjimą. Skrajutės, brošiūros ir kt. spausdintinė ar skaitmeninė informacija, galbūt ir gali susidoroti su šia užduotimi, tačiau ne taip efektyviai, kaip nedidelė, bet maloni dovanėlė.

Nuo seno šiam tikslui naudojami reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos. Įmonių vadovai dovanoja savo darbuotojams ir verslo partneriams dovanas su pagrindine informacija apie įmonę (pavadinimas, logotipas, kontaktai). Tokios dovanos didina pasitikikėjimą ir skatina bendradarbiavimą.

Reklaminiai suvenyrai – galingas reklamos instrumentas, kuris sukelia pozityvias emocijas ir palankų įspūdį apie įmonę.

Versle reklaminė produkcija, dažniausiai skirstoma į tris kategorijas:

  • reklaminiai suvenyrai – prekės, skirtos masinėms reklaminėms akcijoms;
  • verslo dovanos – dovanos nuolatiniams klientams ir tiekėjams;
  • VIP arba prabangios verslo dovanos – ekskliuzyvinės dovanos, skirtos ypač svarbiems klientams ir verslo partneriams.

Prie reklaminių suvenyrų kategorijos, priskiriamos reklaminės kanceliarinės priemonės ir reklaminiai kompiuterių priedai, magnetai, indai su logotipu ir reklaminė tekstilė – įvairūs naudingi daiktai ir mielos smulkmenos, naudojamos namuose ir darbe. Reklaminiai suvanyrai, ypač tokie kaip firminis tušinukas ar bloknotas su Jūsų logotipu, kurie visada randasi po ranka ir gerai matomoje vietoje, užtikrina, kad būtų matomas ir Jūsų logotipas ar prekės ženklas. Taip skatinamas Jūsų prekės ženklo žinomumas, kad klientai nepabėgtų pas kokurentus ir sugrįžtų. Tad labai svarbu atkreipti dėmesį į reklaminių suvenyrų kokybę ir tikslinės auditorijos pomėgius.

Verslo dovanų grupė apima ekskliuzyvesnes, brangesnes prekes, gaminamas ribotais tiražais ir nukreiptas į verslo partnerius, darbuotojus arba tam tikrus svarbius renginius.

Prabangių verslo dovanų grupė apima neįprastus suvenyrus: brangūs darbastalio aksesuarai, odiniai portfeliai ir aplankai, sieniniai laikrodžiai su graviruotu ar įspaustu įmonės logotipu. Tokios prekės, dažniausiai būna vienetiniai gaminiai arba žinomų prekinių ženklų produkcija.

Reklaminė USB laikmena su logotipuReklaminis puodelis su logotipuReklaminis raktų pakabukasReklaminis augalas su logotipu

Kokią verslo dovaną ar reklaminį suvenyrą išsirinkti

Renkantis reklaminius suvenyrus, geriausia, atsižvelgti į įmonės veiklos sritį. Pavyzdžiui, knygynynas galėtų dovanoti firminius knygų skirtukus, vaistinės – vaistų dėžutes su logotipu, turizmo agentūros – firminius termosinius puodelius, reklaminius pledusbagažo aksesuarus su logotipu ir pan.

Praktiškus reklaminius suvenyrus biurui, tokius kaip firminiai tušinukai, puodeliai su logotipu, firminiai aplankai ir bloknotai, vizitinių kortelių dėklai ir kt., reikia rinktis, atsižvelgiant į jų kokybę:

  • Firminiai tušinukai turi būti vidutinio storio, ne itin sunkūs, minkštai ir gerai rašyti. 
  • Firminiai puodeliai turi būti patogūs, stabilūs, vidutinio svorio. Geriausia turėti kelis reklaminės produkcijos variantus, kad kiekvienas galėtų ją pasirinkti atsižvelgiant į savo skonį ir įpročius.

Jūsų įmonės statusą labai padidins inovatyvių technologijų taikymas. Šiam tikslui pasiekti galima pasinaudoti unikaliais dizaino kūriniais ir rinkos naujovėmis.

Atminkite, dovanas mėgsta visi, net jeigu tai kokia nors smulkmena. Dažniau dovanokite žmonėms džiaugsmą ir jie sugrįž pas Jus vėl ir vėl.