Kalėdoms

Saldžių Kalėdinių verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų su logotipu katalogas.

Kalėdinių verslo dovanų idėjos

Kalėdos - dovanų metas ir mūsų klientai, draugai, verslo partneriai laukia iš mūsų dovanų. Pateikiame kelias verslo dovanų idėjas, kurios gali būti Jums naudingos renkantis ką padovanoti savo klientams ar verslo partneriams, atsižvelgiant...

Saldžių Kalėdinių verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų su logotipu katalogas.

Kalėdinių verslo dovanų idėjos

Kalėdos - dovanų metas ir mūsų klientai, draugai, verslo partneriai laukia iš mūsų dovanų. Pateikiame kelias verslo dovanų idėjas, kurios gali būti Jums naudingos renkantis ką padovanoti savo klientams ar verslo partneriams, atsižvelgiant į biudžetą.

Pasiruoškite Kalėdoms su reklamosgaminiai.lt

Mažas biudžetas iki 5 €

RG_dovanu_idejos.jpg

Mažas biudžetas skiriamas smulkiems Kalėdiniams suvenyrams, dekoruotiems logotipu ar atvirute, Tokios Kalėdinės dovanėlės, dažniausiai skirtos masiniam dalinimui arbai panaudojami stambesnio dovanų rinkinio dekoravimui.

 1. Kalėdinis raktų pakabukas. Galima parinkti raktų pakabuką su Kalėdiniais motyvais, ant jo išgraviruoti arba atspausdinti logotipą ir padovanoti tokį smulkų Kalėdinį suvenyrą supakuotą maišelyje, dėžutėje ar pridėti prie atvirutės.
 2. Kalėdinė dekoracija dažniau pasirenkama kai reikia dekoruoti jau turimą verslo dovanų rinkinį, pavyzdžiui į Kalėdinę kojinę su logotipu galima sudėti saldainius arba padovanoti šokolado plytelę, dekoruotą Kalėdinės eglutės dekoracija (tai gali būti snaigė ar eglutė iš veltinės medžiagos).
 3. Smulki darbo stalo priemonė. Dažniausiai tai būna įsomios Kalėdinės formos knygos skirtukas ar klipė su logotipu, prisegta prie atvirutės su pasveikinimu.
 4. Rankų šildyklė su logotipu arba etikete - miela, šilta ir nedidelė dovanėlė, labiau skirta masiniam padalinimui.
 5. Smulkūs pagalbininkas virtuvėje - tai galėtu būti koks nors nedidelis, bet mielas vokiško prekės ženklo Koziol gaminys, pasižymintis žaismingu dizainu ir funkcionalumu. Pavyzdžiui citrusinių vaisių žievelės lupiklį galima dekoruoti logotipu ir padovanoti kartu su šviežių vaisių rinkiniu. Taip pat puikiai tiks sietelis arbatai ar krepšelis puodeliui, kuris bus puikiu deriniu dovanojant kartu su arbata arba puodeliu.
 6. Žvakė arba žvakidė su logotipu - visada maloni ir šilta dekoracija.

Skaityti visą straipsnį

Vidutinis biudžetas iki 15 €

Kaledines_idejos_3.jpg

Vidutinis biudžetas skiriamas Kalėdinėms dovanėlėms, dekoruotoms logotipu. Tokios Kalėdinės dovanėlės, dažniausiai skirtos svarbesniems klientams, dovanojamos darbuotojams, kartais naudojamos kaip malonus ar praktiškas priedas prie stambesnio dovanų rinkinio arba kaip pagrindinio dovanų rinkinio pagrindas, pakuotės dalis.

 1. Saldainių dėžutė (žr. katalogą apačioje) - skani Kalėdinė verslo dovana. Tokias dovanas visi mielai priima, dalinasi su artimaisiais ir draugais.
 2. Puodelis su logotipu - puiki Kalėdinė verslo dovana, kuri gali būti papildyta arbatos ar kavos maišeliu, sieteliu arbatai ar krepšiu puodeliui ir pan. Tai visada maloni ir šilta verslo dovana. Jeigu Jūsų tikslas, kad dovanotus puodelius Jūsų verslo partneriai ar darbuotojai naudotų biure - rinkitės puodelio modelį su silikoniniu ar plastikiniu dangteliu. Tokius puodelius retai kas naudoja namuose, bet šiuolaikinės tendencijos rodo, kad biuruose tokie puodeliai vis populiarėja, nes gėrimas ilgiau išlieka šiltas ir mažinama rizika išpilti gėrimą.
 3. Termosinis puodelis - turbūt sunku surasti dar vieną tokią šiltą it tuo pat metu geidžiamą dovaną. Šiandien kone kiekvienas jau priprato gerti šiltą kavą ar arbatą pakeliui, todėl tokia verslo dovana bus naudinga ir automobilyje, ir gatvėje, ir lifte, ir...
 4. Kepurė. Pastaruoju metu geros kokybės kepurė su siuvinėtu įmonės logotipu tapo populiaria Kalėdine verslo dovana fiziniams klientams ir darbuotojams. Tokia dovana ne tik džiugina klientą ar darbuotoja, bet ir tarnauja įmonės ar organizacijos žinomumui didinti.
 5. Bloknotas su logotipu - standartinė, bet vis vien kiekvienais metais laukiama verslo dovana, kurią galima kombinuoti su atitinkamo dizaino tušinuku.
 6. Kalėdinės eglutės burbulas su logotipu - originalu, gražu it tikrai labai tinka padobvanoti Šv.Kalėdų proga.

Skaityti visą straipsnį

Didelis biudžetas nuo 15-20 €

Didelis biudžetas skiriamas Kalėdinėms verslo dovanoms, dekoruotoms logotipu. Tokios Kalėdinės dovanėlės, dažniausiai skirtos svarbesniems klientams, dovanojamos darbuotojams, kartais naudojamos kaip malonus ar praktiškas pagrindinio dovanų rinkinio pagrindas, pakuotės dalis.

 1. PowerBag - tai šių metų naujiena ir tendencija, praktiška ir šiuolaikinė verslo dovana.
 2. Lėkštė, dubuo ar etažerė puikiai tiks gražiam Kalėdinių vaišių pakavimui. Arbatą, kavą, saldainius, vaisius ir kt. galima pakuoti ne į kartoninę dėžutę ar krepšelį (kurie paskiau nebenaudojami), o į dubenėlį salotoms su logotipu, kuris pravers Jūsų darbuotojo ar kliento buityje arba tokiam tikslui labai tiks Koziol prekės ženklo daugiaaukštės "Babell" etažerės, kurios galiausiai bus stilinga namų ar biuro dekoravimo priemone.
 3. Dėžutė vynui. Vynas - tai tradicinė verslo dovana, bet dažnai siekiant personalizuoti vyno butelį užklijuojama kita etiketė, uždedami butelio "marškinėliai" su logotipu ir pan. Tačiau vynas - tai prabangus gėrimas, dovanojant brangaus vyno butelį labai svarbus yra jo pateikimas. Šiai užduočiai spręsti puikiai tinka rinkiniai vynui, o tiklsiau vyno dėžutės su graviruotu ar spausdintu logotipu. Tokioje dėžutėje vynas atrodys tikrai solizdžiai ir prabangiai.
 4. Belaidė garso kolonėlė - brangi, vertinga Kalėdinė verslo dovana, labiau tinkanti jaunesnei kartai, kuri naudojasi visomis išmaniųjų telefonų galimybėmis.
 5. Prabangus Kalėdinių vaišių rinkinys (žr. katalogą apačioje) - tai, dažniausiai brangesnės maisto prekės (medus, džemas, saldainiai, šokoladas, kava, arbata ir kt.) supakuotos gražioje pakuotėje ir dekoruotos smulkiu reklaminiu suvenyru (Kalėdine dekoracija, žvake ir pan.). Tokias dovanas, dažniausiai, dovanoja darbuotojams ar verslo partneriams.

Skaityti visą straipsnį

Daugiau

Kalėdoms Yra 259 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 259 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 259 dalykų

Kalėdoms

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Tipas

  Specialūs pasiūlymai

  Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
  (5,0/5)

  Autorius Jurgita,
  Jurgita
  Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
  13-02-2019
  Autorius Aušra Mickevičienė,
  Aušra Mickevičienė
  Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
  03-01-2019
  Patvirtintas pirkimas
  Autorius Algis,
  Algis
  Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
  04-12-2018

  Naujausi straipsniai

  Skaityti straipsnius