Kalėdinių verslo dovanų idėjos

Kalėdos - dovanų metas ir mūsų klientai, draugai, verslo partneriai laukia iš mūsų verslo dovanų. Pateikiame kelias Kalėdinių verslo dovanų idėjas, kurios gali būti Jums naudingos renkantis ką padovanoti savo klientams ar verslo partneriams, atsižvelgiant į biudžetą.

Nedidelis biudžetas

RG_dovanu_idejos.jpg

Nedidelis biudžetas iki 5 € skiriamas smulkiems Kalėdiniams suvenyrams, dekoruotiems logotipu ar atvirute, Tokios Kalėdinės verslo dovanėlės, dažniausiai, skirtos masiniam dalinimui arbai panaudojamos stambesnio dovanų rinkinio dekoravimui.

 1. Kalėdinis raktų pakabukas su logotipu. Galima parinkti raktų pakabuką su Kalėdiniais motyvais, ant jo išgraviruoti arba atspausdinti logotipą ir padovanoti tokį smulkų Kalėdinį suvenyrą supakuotą maišelyje, dėžutėje ar pridėti prie atvirutės.
 2. Kalėdinė dekoracija dažniau pasirenkama kai reikia dekoruoti jau turimą verslo dovanų rinkinį, pavyzdžiui į Kalėdinę kojinę su logotipu galima sudėti saldainius arba padovanoti šokolado plytelę, dekoruotą Kalėdinės eglutės dekoracija (tai gali būti snaigė ar eglutė iš veltinės medžiagos).
 3. Smulki darbo stalo priemonė su logotipu. Dažniausiai tai būna įdomios Kalėdinės formos knygos skirtukas ar klipė su logotipu, prisegta prie atvirutės su pasveikinimu.
 4. Rankų šildyklė su logotipu arba etikete - miela, šilta ir nedidelė dovanėlė, labiau skirta masiniam padalinimui.
 5. Smulkūs pagalbininkai virtuvėje - tai galėtu būti koks nors nedidelis, bet mielas vokiško prekės ženklo Koziol gaminys, pasižymintis žaismingu dizainu ir funkcionalumu. Pavyzdžiui citrusinių vaisių žievelės lupiklį galima dekoruoti logotipu ir padovanoti kartu su šviežių vaisių rinkiniu. Taip pat puikiai tiks reklaminis sietelis arbatai ar krepšelis puodeliui, kuris bus puikiu deriniu dovanojant kartu su arbata arba puodeliu.
 6. Žvakė arba žvakidė su logotipu - visada maloni ir šilta dekoracija. Turime galimybę gaminti žvakes pagal individualų projektą, t.y parenkant individualų formos, indo, kvapo ir spalvos derinį.
 7. Puodelis su logotipu - visada madinga, visada naudinga ir gražu. Klasikinis puodelis arbatai turbūt vienintelė verslo dovana, kuri niekad nepabosta.

Vidutinis biudžetas

Kaledines_idejos_3.jpgVidutinis biudžetas iki 15 € skiriamas Kalėdinėms verslo dovanėlėms, dekoruotoms logotipu. Tokios Kalėdinės verslo dovanos, dažniausiai būna skirtos svarbesniems klientams, dovanojamos darbuotojams, kartais naudojamos kaip malonus ar praktiškas priedas prie stambesnio dovanų rinkinio arba kaip pagrindinio dovanų rinkinio pagrindas, pakuotės dalis.

 1. Darbo stalo reikmenys su logotipu ir jų rinkiniai.
 2. Saldainių dėžutė dekoruota Jūsų logotipu - skani Kalėdinė verslo dovana. Tokias dovanas visi mielai priima, dalinasi su artimaisiais ir draugais.
 3. Puodelis su logotipu - puiki Kalėdinė verslo dovana, kuri gali būti papildyta arbatos ar kavos maišeliu, sieteliu arbatai ar krepšiu puodeliui ir pan. Tai visada maloni ir šilta verslo dovana. Jeigu Jūsų tikslas, kad dovanotus puodelius Jūsų verslo partneriai ar darbuotojai naudotų biure - rinkitės puodelio modelį su silikoniniu ar plastikiniu dangteliu. Tokius puodelius retai kas naudoja namuose, bet šiuolaikinės tendencijos rodo, kad biuruose tokie puodeliai vis populiarėja, nes gėrimas ilgiau išlieka šiltas ir mažinama rizika išpilti gėrimą.
 4. Termosinis puodelis su logotipu - turbūt sunku surasti dar vieną tokią šiltą it tuo pat metu geidžiamą dovaną. Šiandien kone kiekvienas jau priprato gerti šiltą kavą ar arbatą pakeliui, todėl tokia verslo dovana bus naudinga ir automobilyje, ir gatvėje, ir lifte, ir... Neretai termo puodeliai, su įmonės logotipu, dovanojami darbuotojams ir Kalėdų proga jie papildomai dekoruojami darbuotojo vardu, kas suasmenina dovaną ir suteikia jai papildomos vertės.
 5. Pledas su logotipu - šilta, švelni ir labai miela Kalėdinė verslo dovana tinkanti tiek klientams, tiek darbuotojams.
 6. Kepurė su siuvinėtu logotipu. Pastaruoju metu geros kokybės kepurė su siuvinėtu įmonės logotipu tapo populiaria Kalėdine verslo dovana fiziniams klientams ir darbuotojams. Tokia dovana ne tik džiugina klientą ar darbuotoja, bet ir tarnauja įmonės ar organizacijos žinomumui didinti.
 7. Virtuvės reikmenys su logotipu - tikrai visada pravers buityje, o originali dovanėlė skirta virtuvei, greičiausiai, bus rodoma draugams.
 8. Piniginė su logotipu. Labai asmeniška Kalėdinė verslo dovana, kuri galėtų būti dovanojama arba įmonės darbuotojams, nes juos gerai pažįstate, arba partneriams, bet su kokia nors įdomia potekste, arba, jeigu esate finansines paslaugas teikianti bendrovė, klientams. Pastaruoju metu, plinatant bekontaktėms kortelėms, labai populiarėja piniginės su RFID apsauga.
 9. Bloknotas su logotipu - standartinė, bet vis vien kiekvienais metais laukiama verslo dovana, kurią galima kombinuoti su atitinkamo dizaino tušinuku.
 10. Masažuoklis su logotipu - miela Kalėdinė verslo dovanėlė, ypač tinkanti darbuotojams. Jos dėka parodysite savo rūpestį.
 11. Kalėdinės eglutės burbulas su logotipu - originalu, gražu it tikrai labai tinka padobvanoti Šv.Kalėdų proga.
 12. Mobilus kroviklis "PowerBank" su logotipu - funkcionali ir originali Kalėdinė verslo dovana. Mobilus reklaminis kroviklis - tai universali Kalėdinė verslo dovana, kuri patiks ir bus naudinga kiekvienam, nes šiandien mes visi esame pratę naudotis mobiliais elektros prietaisais, kuriuos reikia pakrauti.

Kaledines_idejos_2.jpg

Didesnis biudžetas

Didesnis biudžetas nuo 15-20 € skiriamas Kalėdinėms verslo dovanoms, dekoruotoms logotipu. Tokios Kalėdinės dovanėlės, dažniausiai skirtos svarbesniems klientams, dovanojamos darbuotojams, kartais naudojamos kaip malonus ar praktiškas pagrindinio dovanų rinkinio pagrindas, pakuotės dalis.

 1. PowerBag su logotipu - tai šių metų naujiena ir tendencija, praktiška ir šiuolaikinė verslo dovana.
 2. Lėkštė, dubuo ar etažerė su logotipu puikiai tiks gražiam Kalėdinių vaišių pakavimui. Arbatą, kavą, saldainius, vaisius ir kt. galima pakuoti ne į kartoninę dėžutę ar krepšelį (kurie paskiau nebenaudojami), o į dubenėlį salotoms su logotipu, kuris pravers Jūsų darbuotojo ar kliento buityje arba tokiam tikslui labai tiks Koziol prekės ženklo daugiaaukštės "Babell" etažerės, kurios galiausiai bus stilinga namų ar biuro dekoravimo priemone.
 3. Dėžutė vynui su logotipu. Vynas - tai tradicinė verslo dovana, bet dažnai siekiant personalizuoti vyno butelį užklijuojama kita etiketė, uždedami butelio "marškinėliai" su logotipu ir pan. Tačiau vynas - tai prabangus gėrimas, dovanojant brangaus vyno butelį labai svarbus yra jo pateikimas. Šiai užduočiai spręsti puikiai tinka rinkiniai vynui, o tiklsiau vyno dėžutės su graviruotu ar spausdintu logotipu. Tokioje dėžutėje vynas atrodys tikrai solizdžiai ir prabangiai.
 4. Belaidė garso kolonėlė su logotipu - brangi, vertinga Kalėdinė verslo dovana, labiau tinkanti jaunesnei kartai, kuri naudojasi visomis išmaniųjų telefonų galimybėmis.
 5. Prabangus Kalėdinių vaišių rinkinys - tai, dažniausiai brangesnės maisto prekės (medus, džemas, saldainiai, šokoladas, kava, arbata ir kt.) supakuotos gražioje pakuotėje ir dekoruotos smulkiu reklaminiu suvenyru (Kalėdine dekoracija, žvake ir pan.). Tokias dovanas, dažniausiai, dovanoja darbuotojams ar verslo partneriams.