Mobilūs stendai

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Mobilūs stendai – tai optimaliausias sprendimas parodoms, prezentacijoms ir kai reikia apipavidalinti pardavimo vietą. Pagrindiniai mobiliųjų stendų privalumai:

 • Greitai surenkami;
 • Lengva transportuoti;
 • Kompaktiški;
 • Mažai sveria;
 • Lengva pakeisti grafinį vaizdą.

Mobilūs stendai gali būti vienpusiai ar dvipusiai. Ritininiai stendai (Roll-up) labai...

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Mobilūs stendai – tai optimaliausias sprendimas parodoms, prezentacijoms ir kai reikia apipavidalinti pardavimo vietą. Pagrindiniai mobiliųjų stendų privalumai:

 • Greitai surenkami;
 • Lengva transportuoti;
 • Kompaktiški;
 • Mažai sveria;
 • Lengva pakeisti grafinį vaizdą.

Mobilūs stendai gali būti vienpusiai ar dvipusiai. Ritininiai stendai (Roll-up) labai patogūs dėl savo ritininio mechanizmo, kurio dėka grafika susisuka į stendo vidų, todėl plakatas lieka apsaugotas ir gali būti panaudotas daugybę kartų. X-banner ir L-banner stendų konstrukcija ypač palengvinta – tai elegantiškas ir ekonomiškas sprendimas.

Mobilieji stendai plačiai naudojami:

 • Pardavimo vietų apipavidalinimui;
 • Prezentacijų metu;
 • Konferencijų, forumų metu;
 • Parodų metu;
 • Kaip biuro interjero apipavidalinimas. 
Daugiau

Mobilūs stendai Yra 5 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Roll-Up

  Roll-up - tai mobilūs reklaminiai stendai, kuriuos itin patogu transportuoti. Roll-up arba ritininiai reklaminiai stendai būna vienpusiai ar dvipusiai. Šie reklaminiai stendai itin patogūs dėl savo ritininio mechanizmo, kurio dėka grafika susisuka į stendo vidų, todėl plakatas lieka apsaugotas ir gali būti panaudotas daugybę kartų.

  Roll-up reklaminiai stendai puikiai tinka parodoms, prezentacijoms ar prekybos vietų apipavidalinimui.

  Jeigu Jums reikia mobilaus, patogaus stendo su dideliu plotu reklamai, kurį galėsite panaudoti ne vieną kartą - mobilūs reklaminiai roll-up stendai - puikus pasirinkimas.

 • Sienelės

  Sienelės dažniausiai yra naudojamos parodų, konferencijų ir kitų renginių metu. Prodų sienelės gali būti pop-up tipo, tekstilinės pop-up ar frame tipo sienelės. Jei norite, kad Jūsų reklama ar prezentacija būtų nepamirštama ir paliktų neišdildomą įspūdį, sienelės kaip tik Jums.

 • X-banner

  X-banner stovai pasižymi aukščiu, ir yra labai panašūs į L-banner stovus. Skirtumas slypi stovų kojelėse – X-banner stovai turi dvi kojeles, kurios eina per visą ar bent pusę stovo ilgio ir nugaroje kryžiuojasi. X-banner stovus itin paprasta sumontuoti ir demonstruoti. X-banner stovai pasižymi nedideliu svoriu, todėl juos itin paprasta transportuoti. X-banner – tai ekonomiškas pasirinkimas už konkurencingą kainą.

 • Brošiūrų stovai

  Brošiūrų stovai dažniausiai yra naudojami pristatymų ir parodų metu informaciniams ir reklaminiams leidiniams apie produktą pateikti. Ši reklamos priemonė labai dažnai naudojama ir prekybos vietose, norint, kad vartotojas savarankiškai susipažintų su produkto ar paslaugos savybėmis, net jeigu pardavimo konsultanto nėra šalia. Brošiūrų stovuose patalpinta medžiaga vartotojams yra lengvai pasiekiama, o juose pateikta spausdintinė medžiaga atrodo tvarkingai ir patraukliai.

 • Staliukai

  Turbūt sunku įsivaizduoti produkto prezentaciją, degustaciją ar parodą be mobilių staliukų ir vitrinų. Mūsų pasiūloje rasite prezentacinius ir parodų staliukus skirtus Jūsų prekės ženklo reklamai.

  Mobilūs reklaminiai staliukai būna kelių tipų: parodų staliukai ir degustaciniai staliukai ar prezentacijoms skirti staliukai, turintys papildomą reklamos plotą viršuje. Mobilūs reklaminiai staliukai - tai lengvos, bet tvirtos ir greitai surenkamos konstrukcijos – nepakeičiami pristatatymų ir parodų metu.

  Prezentaciniai ir degustaciniai staliukai

  Prezentaciniai ir degustaciniai staliukaiPasiruošimas prezentacijai susijęs su dideliu kiekiu įvairios įrangos įsigijimu, tame tarpe prezentaciniai staliukai užima vieną iš pagrindinių vietų. Neretai teigiama, kad reklaminis staliukas - tai įmonės vizitinė kortelė. Prezentaciniai arba dažnai vadinami - reklaminiai staliukai - tai patogi darbo vieta parodos ir kitų išvykstamųjų renginių metu.

  Prezentacinius staliukus lengva ir greita sumontuoti ir demontuoti. Sumontuotas prezentacinis staliukas pasižymi savo stabilumu ir dideliu plotu reklamai, o demontuotas - itin kompaktiškais metminis ir nedideliu svoriu, kad jį būtų nesudėtinga transportuoti. Į mobiliųjų prezentacinių staliukų komplektaciją visada įeina vienas ar keli krepšiai transportavimui, kurie užtikrina, kad tiek konstrukcija, tiek reklaminis plakatas būtų transporuojami saugiai. Reklaminį plakatą rekomenduojama papildomai padengti apsauginiu laminatu, kuris jį apsaugos nuo mechaninių pažeidimų tiek transportavimo, tiek renginių metu.

  Visą straipsnį skaitykite čia.

 • Vėliavų stiebai

  Reklaminės vėliavos su stiebu

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas
  Spalva

  Specialūs pasiūlymai

  Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
  (5,0/5)

  Autorius Jurgita,
  Jurgita
  Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
  13-02-2019
  Autorius Aušra Mickevičienė,
  Aušra Mickevičienė
  Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
  03-01-2019
  Patvirtintas pirkimas
  Autorius Algis,
  Algis
  Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
  04-12-2018

  Naujausi straipsniai

  Skaityti straipsnius