4,49 €
CN803416-01
Nauja prekė
Porcelianinis puodelis CYBELE
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Tipas | Puodelis |
| Skirta | unisex |
| Talpa | 320 ml |
| Aukštis | 90mm |
| Skersmuo | 85mm |
| Medžiaga | Porcelianas, bambukas |
| Puodelio vidaus apdaila | Porcelianas |
| Rankenos tipas | Lenkta |
| Svoris | 256 g |
Porcelianinis puodelis su bambukiniu padėkliuku / dangteliu.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €