5,17 €
Nauja prekė
Lancaster - tai baltos spalvos reklaminis termo puodelis pagamintas iš nerūdijančio plieno.
Jūsų klientai galės ilgai mėgautis skaniais šiltais gėrimais iš termo puodelio su Jūsų logotipu.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 500 ml |
| Aukštis | 173 mm |
| Skersmuo | 78 mm |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumas | Neturi varvėti |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
Lancaster - tai baltos spalvos reklaminis termo puodelis pagamintas iš nerūdijančio plieno.
Jūsų klientai galės ilgai mėgautis skaniais šiltais gėrimais iš termo puodelio su Jūsų logotipu.
Kiekvienas puodelis supakuotas individualioje kartoninėje dėžutėje. Jūsų logotipą išgraviruosime ant puodelio.
Lazerinis graviravimas: 30 x 30 mm

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €