11,74 €
Nauja prekė
"Halifax" - tai 450 ml talpos reklaminis termo puodelis, padengtas matiniu spalvotu laku. Reklaminis puodelis "Halifax" turi dvigubas nerūdijančio plieno sieneles. Vidus pagamintas iš 18/8 nerūdijančio plieno. Vakuumas tarp dviejų sienelių suteikia šiam puodeliui puikias termo savybes.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 450 ml |
| Aukštis | 217 mm |
| Skersmuo | 67 mm |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumas | Neturi varvėti |
| Karščio išlaikymo laikas | 8 h (Apytikslės reikšmės, pradinė temperatūra 100° C, galutinė - 40° C. Vertinant puodelis/termosas nebuvo atidaromas, matavimai atlikti kambario temperatūroje.) |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
"Halifax" - tai 450 ml talpos reklaminis termo puodelis, padengtas matiniu spalvotu laku. Reklaminis puodelis "Halifax" turi dvigubas nerūdijančio plieno sieneles. Vidus pagamintas iš 18/8 nerūdijančio plieno. Vakuumas tarp dviejų sienelių suteikia šiam puodeliui puikias termo savybes.
Reklaminis puodelis kelionėms su Jūsų įmonės logotipu - praktiškas reklaminis suvenyras.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €