3,05 €
Nauja prekė
Locarno - tai originalios skardinės formos reklaminis puodelis kelionėms, pagamintas iš aliuminio su plastikiniu dangteliu. Locarno - praktiška ir originali verslo dovana.
Puodelio talpa 330 ml.
Kiekvienas puodelis supakuotas individualioje kartoninėje dėžutėje. Jūsų logotipą galime išgraviruoti ant puodelio.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Tipas | Puodelis išsinešimui (ne termo) |
| Talpa | 330 ml |
| Aukštis | 133 mm |
| Skersmuo | 70 mm |
| Medžiaga | Aliuminis, plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Aliuminis |
| Sandarumas | Nesandarus |
| Minimalus parduodamas kiekis, vnt. | 20 |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | Forma: skardinė |
Locarno - tai originalios skardinės formos reklaminis puodelis kelionėms, pagamintas iš aliuminio su plastikiniu dangteliu. Locarno - praktiška ir originali verslo dovana.
Puodelio talpa 330 ml.
Kiekvienas puodelis supakuotas individualioje kartoninėje dėžutėje. Jūsų logotipą galime išgraviruoti ant puodelio.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €