10,75 €
Nauja prekė
"Rora" - stilingas juodos spalvos reklaminis termosinis puodelis, dekoruotas spalvota silikonine dekoracija, pagamintas iš aukštos kokybės iš nerūdijančio plieno su slankiojančiu dangteliu, užtikrinančiu sandarumą.
40° palaiko temperatūrą apie 5 valandas. Puodelis prateka stipriai kratant.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 440 ml |
| Aukštis | 212 mm |
| Skersmuo | 83 mm |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, silikonas |
| Sandarumas | Neturi varvėti |
| Karščio išlaikymo laikas | 5 h (Apytikslės reikšmės, pradinė temperatūra 100° C, galutinė - 40° C. Vertinant puodelis nebuvo atidaromas, matavimai atlikti kambario temperatūroje.) |
| Minimalus parduodamas kiekis, vnt. | 20 |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
"Rora" - stilingas juodos spalvos reklaminis termosinis puodelis, dekoruotas spalvota silikonine dekoracija, pagamintas iš aukštos kokybės iš nerūdijančio plieno su slankiojančiu dangteliu, užtikrinančiu sandarumą.
40° palaiko temperatūrą apie 5 valandas. Puodelis prateka stipriai kratant.
Jūsų logotipą galime išgraviruoti tiesiogiai ant puodelio korpuso.
Tampografija: 40 x 25 mm

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €