11,17 €
Nauja prekė
Reklaminis termo puodelis "BOSS" - tai idealus inovatyvaus dizaino ir aukštos kokybės derinys.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 430 ml |
| Aukštis | 150 mm |
| Skersmuo | 82 mm |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumas | Neturi varvėti |
| Karščio išlaikymo laikas | 13 h (Apytikslės reikšmės, pradinė temperatūra 100° C, galutinė - 40° C. Vertinant puodelis nebuvo atidaromas, matavimai atlikti kambario temperatūroje.) |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
Reklaminis termo puodelis "BOSS" - tai idealus inovatyvaus dizaino ir aukštos kokybės derinys. Puodelis uždaromas užsukant, kas užtikrina jo hermetiškumą. "BOSS" puodelis turi patogią plastikinę rankeną ir ne slidų padą.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €