10,30 €
Nauja prekė
Reklaminis termo puodelis "Suck" - tai absoliučiai inovatyvus šiuolaikinis puodelis. "Suck" reklaminio puodelio dugnas turi siurbtuką, kuris užtikrina, kad puodelis stovėtų tvirtai ir nenukristų, o sandarus dangtelis užtikrina, kad skysčiai nepratekėtų.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 450 ml |
| Aukštis | 218 mm |
| Skersmuo | 87 mm |
| Medžiaga | Metalas, plastikas, silikonas |
| Puodelio vidaus apdaila | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumas | Neturi varvėti |
| Karščio išlaikymo laikas | 3 h (Apytikslės reikšmės, pradinė temperatūra 100° C, galutinė - 40° C. Vertinant puodelis nebuvo atidaromas, matavimai atlikti kambario temperatūroje.) |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
Reklaminis termo puodelis "Suck" - tai absoliučiai inovatyvus šiuolaikinis puodelis. "Suck" reklaminio puodelio dugnas turi siurbtuką, kuris užtikrina, kad puodelis stovėtų tvirtai ir nenukristų, o sandarus dangtelis užtikrina, kad skysčiai nepratekėtų.
"Suck" puodelis turi silikoninį dirželį, todėl puodelį lengva prikabinti prie kuprinės. Puodelio vidus turi dvigubas aukštos kokybės nerūdijančio plieno sieneles, o išorė pagaminta iš modernių spalvų plastiko.
"Suck" reklaminis puodelis - puiki, kokybiška verslo dovana, puikiai tinkanti kelionėms ar automobiliams.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €