13,38 €
Nauja prekė
Reklaminis termosinis puodelis "Spark" - tai modernus dizainas ir idealus porceliano ir metalo derinyje.
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 320 ml |
| Aukštis | 179 mm |
| Skersmuo | 80 mm |
| Medžiaga | Porcelianas, nerūdijantis plienas |
| Puodelio vidaus apdaila | Porcelianas |
| Sandarumas | Informacijos nėra |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €