3,53 €
Nauja prekė
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Kiekis | Kaina | Sutaupote |
|---|---|---|
| 240 | 0,11 € | Iki 820,80 € |
| 480 | 0,17 € | Iki 1 612,80 € |
| 960 | 0,20 € | Iki 3 196,80 € |
| 2460 | 0,21 € | Iki 8 167,20 € |
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 350 ml |
| Aukštis | 155 mm |
| Skersmuo | 95 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Plastikas |
| Sandarumas | Informacijos nėra |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
"Americano®" - tai "take-away" stiliaus puodelis, gaminamas Didžiojoje Britanijoje.
Dvidubų sienelių izoliacija, pagaminta iš PP (polipropileno), todėl gėrimai išlieka šilti.
Užsukamas dangtelis saugiai uždengia termo puodelį ir priduoda jam "Take-away" stilistikos privalumus.
Puodelio talpa 350 ml.
Puodelį galima saugiai plauti indaplovėje, saugu naudoti mikrobangų krosnelėle, be BPA.
Dekoravimo būdai: šilkografija. Ant puodelio galima spauda iki 4-ių spalvų.
SVARBU: prekės kaina nurodyta be spaudos.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €