4,36 €
Nauja prekė
Reklaminis termosinis puodelis "Coloby"
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama: 2015-07-19
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 450 ml |
| Aukštis | 208 mm |
| Skersmuo | 83 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Plastikas |
| Sandarumas | Apvertus gali ląšėti |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Ne |
| Papildomos savybės | nėra |
Double wall, white plastic thermo mug with coloured drinking lid. 450 ml.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €