3,69 €
CN721728-10
Nauja prekė
Užrašų knygelė PALDON
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Tipas | Užrašų knygutė |
| Skirta | unisex |
| Medžiaga | PVC oda |
| Matmenys | 145×210×13 mm |
| Svoris | 250 g |
| Lapų skaičius | 100 |
| Popieriaus svoris | 80 g / m2 |
| Viršelis | Su viršeliu |
| Formatas | A5 |
Užrašų knygelė PALDON puikiai tiks Jūsų verslo klientams. Galimos spalvos: juoda, mėlyna, raudona.

1,52 €

1,89 €

2,85 €

4,55 €

1,15 €

3,02 €

2,53 €

4,39 €

1,09 €

1,70 €

1,50 €

2,22 €

1,43 €

6,47 €

5,32 €

4,75 €

3,27 €

8,98 €

1,34 €

1,44 €

1,77 €

2,86 €

2,10 €

3,25 €

0,93 €

0,54 €

11,77 €

9,40 €

13,59 €

4,83 €