Reklaminis medelis "Plant your own Tree" Padidinti

Reklaminis medelis "Plant your own Tree"

Nauja prekė

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


9,46 €

Minimalus kiekis šiai prekei yra 250

Apie prekę

"Akacija - ateities medis" - tai džiuto maišas, kuriame slypi natūrali ir stulbinanti dovana - nedidelis 9 cm vazonėlis su lėkštute, iš kurio išdygsta Akacijos medis. Tereikia atidaryti maišelį, palaistyti vazonėlio turinį, pasėti sėklas ir po kiek laiko Jus džiugins nuostabi Akacija.

Akacija - tai vietinis medis, kuris užsitarnavo teigiamą vardą miškininkystėje, taip pat turi teigiamą poveikį sugeriant anglies dioksidą, todėl dažnai sodinamas palei gatves. Akacija - stiprus ir atsparus ligoms medis, žydintis baltos ir geltonos spalvos žiedais. Akacijos augimo pradžiaje, šį medelį galima auginti ant palangės ar darbo stalo, vėliau reikėtų persodinti į sodą. Auga greitai, per pirmus metus maždaug 20 - 30 cm. Akacija pilnai užauga per 50 metų ir tokio amžiaus jos aukštis siekia apie 30 m.

Akacija - tai natūrali ir ilgaamžė verslo dovana. Jūsų klientai ir po 30 metų prisimins kieno medelis auga jų sode. Jūsų logotipą ir/ar reklamą atspausdinsime ant džiuto maišelio etiketės ir/ar vazonėlio. Kaina nurodyta su Jūsų reklama ant etiketės.

Skaitmeninė spauda (4+0): 210 x 148 mm.

Tampografija: 20 x 20 mm

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Reklaminis medelis "Plant your own Tree"

Reklaminis medelis "Plant your own Tree"

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: