6,80 €
Nauja prekė
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Kiekis | Kaina | Sutaupote |
|---|---|---|
| 480 | 2,10 € | Iki 2 256,00 € |
| 960 | 2,46 € | Iki 4 166,40 € |
| 1440 | 2,54 € | Iki 6 134,40 € |
| 2460 | 2,66 € | Iki 10 184,40 € |
| 4980 | 2,68 € | Iki 20 517,60 € |
| 9960 | 2,77 € | Iki 40 138,80 € |
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 350 ml |
| Aukštis | 165 mm |
| Skersmuo | 95 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Plastikas |
| Sandarumas | Informacijos nėra |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Taip |
| Papildomos savybės | nėra |
Naujasis Brtite-Americano® Grande puodelis - tai modernaus stiliaus reklaminis puodelis, gaminamas Didžiojoje Britanijoje. Kelionės metu šis puodelis išlaikys Jūsų mėgstamą gėrimą šiltu.
Reklaminis Brite-Americano® Grande puodelis - tai puodelis su neįtikėtinai dideliu plotu Jūsų reklamai. Jį galima dekoruoti spalvotu vaizdu aplink visą puodelį ir papildomai papuošti užsukamu spalvotu dangteliu, dekoruoti juodos ar baltos spalvos rankena (kitų spalvų rankenos gaminamos kiekiams nuo 960 vnt.).
Puodelio talpa 350 ml.
Puodelį galima saugiai plauti indaplovėje, saugu naudoti mikrobangų krosnelėle, be BPA.
SVARBU: prekės kaina nurodyta su spalvota spauda aplink visą puodelį.

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €