4,40 €
Nauja prekė
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
| Kiekis | Kaina | Sutaupote |
|---|---|---|
| 480 | 1,12 € | Iki 1 574,40 € |
| 960 | 1,54 € | Iki 2 745,60 € |
| 1440 | 1,66 € | Iki 3 945,60 € |
| 2460 | 1,77 € | Iki 6 469,80 € |
| 4980 | 1,81 € | Iki 12 898,20 € |
| 9960 | 1,84 € | Iki 25 497,60 € |
| Tipas | Termo puodelis |
| Talpa | 325 ml |
| Aukštis | 124 mm |
| Skersmuo | 86 mm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Puodelio vidaus apdaila | Plastikas |
| Sandarumas | Informacijos nėra |
| Karščio išlaikymo laikas | Informacijos nėra |
| Kaina nurodyta su dekoravimo darbais | Taip |
| Papildomos savybės | nėra |
Brite-Americano® Medio puodelis - tai naujas fantastiško dizaino puodelis, skirtas stilingai reprezentuoti Jūsų prekės ženklą.
Puodelis gaminamas Didžiojoje Britanijoje, kas užtikrina aukštą gaminio kokybę.
"Brite-Americano® Medio" - tai puodelis su neįtikėtinai dideliu plotu Jūsų reklamai. Jį galima dekoruoti spalvotu vaizdu aplink visą puodelį ir papildomai papuošti užsukamu spalvotu dangteliu ir silikonine dekoracija. Dantelio spalvą galima pasirinkti net iš 12 spalvų, o silikoninę dekoraciją - 13 spalvų.
Puodelio talpa 325ml.
Puodelį galima saugiai plauti indaplovėje, saugu naudoti mikrobangų krosnelėle, be BPA.
Dekoravimo būdai: šilkografija - ant silikonninės dekoracijos 1 spalvos spauda ir/arba spalvota spauda aplink visą puodelį.
SVARBU: prekės kaina nurodyta su spalvota spauda aplink visą puodelį (1 spalvos spauda ant silikoninės dekoracijos į kainą neįskaičiuota)

5,18 €

5,44 €

2,39 €

3,44 €

3,43 €

3,44 €

5,42 €

4,89 €

3,62 €

4,89 €

4,11 €

12,53 €

5,44 €

3,99 €

4,17 €

6,32 €

2,39 €

3,51 €

4,03 €

3,93 €

2,77 €

3,49 €

4,33 €

2,28 €

3,57 €

1,61 €

9,70 €

3,11 €

2,54 €

3,52 €