Prekių pristatymas

Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus ir Europos šalis.

Prekes visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, pristatome nemokamai sekančią darbo dieną po užsakymo išsiuntimo. Siuntoms į Kuršių Neriją taikoma 20 € + PVM priemoka vienai siuntai. Vienas užsakymas nemokamai gali būti pristatytas tik vienu adresu. Jeigu pristatymo adresų vienam užsakymui du ir daugiau, nemokamas pristatymas taikomas tik vienam adresui, likusiems adresams taikomi DPD kurjerių tarnybos įkainiai.

Nemokamas pristatymas taikomas tik perkant ne mažiau negu rekomenduojamą minimalų kiekį.

Siuntoms į Europos Sąjungos, Baltijos ir kitas Europos šalis, taikomi UPS ir DPD kurjerių įkainiai. Siuntos pristatomos per 3-5 d.d. po užsakymo įvykdymo.

Siuntos pristatomos tik tuo atveju, jeigu užsakymo metu buvo pasirinkta prekių pristatymo paslauga. Jei pirkėjas, užsakymo metu nenurodė pristatymo vietos, prekes pirkėjas turi atsiimti pardavėjo biure, savo sąskaita ir jėgomis. Užsakydamas prekių pristatymo paslaugą, pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą. Jeigu pristatymo adresas buvo nurodytas neteisingai, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

SVARBU: kurjeriui pristačius siuntą, atidžiai apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista. Jeigu pastebėjote, kad pakuotė pažeista, prašome siuntos nepriimti ir apie įvykį pranešti mums elektroniniu paštu info@reklamosgaminiai.lt.