Verslo dovanų dekoravimo technologijos

Verslo dovanų dekoravimo technologijos

Šiuolaikinių dekoravimo technologijų dėka galima dekoruoti verslo dovanas ir reklaminius suvenyrus pagamintus iš pačių įvairiausių medžiagų - keramika, tekstilė, plastikas, stiklas, medis, metalas ir kt.

Galima išskirti labiausiai paplitusias verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų dekoravimo technologijas: tampografija, šilkografija, įspaudimas, graviravimas, dekolė, sublimacija, UV spauda.

Reklaminiai suvenyrai su logotipu labai sparčiai plito rinkoje, todėl laikui bėgant atsirado labai didelis technologinių ir šiuolaikinių dekoravimo būdų kiekis, besiskiriančių įvairiais parametrais: nuo dekoruojamo paviršiaus tipo (medžiaga, forma) iki dekoravimo proceso. Dekoravimo rinka ir toliau sparčiai plečiasi, nuolatos atsiranda vis naujos verslo dovanų dekoravimo technologijos, kurias apžvelgsime šioje rublikoje publikuojamuose straipsniuose.

Kompiuterinis siuvinėjimas

Kompiuterinio siuvinėjimo būdu dekoruojamos tekstilinės verslo dovanos, tokios kaip: rankšluostis, reklaminis pledas ar marškinėliai. Kompiuterinis siuvinėjimas - labai patvarus ir ilgaamžis verslo dovanų ir firminės atributikos dekoravimo būdas ...
Skaityti daugiau
Šilkografija

Šilkografija – tai vienas labiausiai paplitusių verslo dovanų dekoravimo būdų ir, kartu, pati seniausia trafaretinės spaudos technika. Šilkografijos būdu spaudžiami gaminiai išsiskiria savo spalvos "grynumu", linijų ryškumu ir, žinoma, - kokybe.
Skaityti daugiau
Lazerinis graviravimas

Lazerinis graviravimas – tai verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų dekoravimo būdas, pasižymintis itin dideliu tikslumu ir galutine produkto kokybe. Verslo dovanos su graviruotu logotipu ar užrašu atrodo itin prabangiai, o išgraviruotas vaizdas labai ilgaamžis.
Skaityti daugiau

Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
(5,0/5)

Autorius Jurgita,
Jurgita
Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
13-02-2019
Autorius Aušra Mickevičienė,
Aušra Mickevičienė
Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
03-01-2019
Patvirtintas pirkimas
Autorius Algis,
Algis
Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
04-12-2018

Naujausi straipsniai

Skaityti straipsnius