Verslo dovanos su siuvinėtu logotipu

Siuvinėtu logotipu galima dekoruoti įvairią firminę atributiką, darbo aprangą ir verslo dovanas.

Firminė atributika su siuvinėtu logotipu labai paplitusi viešbučių, sanatorijų, sporto klubų ir grožio salonų srityse, kur dažnai naudojami rankšluosčiai ir chalai su siuvinėtu logotipu, viešbučiams būdinga turėti ir šlepetes su siuvinėtu viešbučio logotipu. Šiuose sektoriuose labai svarbu prestižas ir prabanga, todėl dekoruojant tekstilinę firminę atributiką pasirenkamas būtent siuvinėjimas.

Darbo apranga su siuvinėtu logotipu paplitusi visuose sektoriuose, nepriklausomai nuo darbo pobūdžio: kavinėse aptarnaujantis personalas vaikšto su žiurstais ir marškiniais dekoruotais siuvinėtu logotipu, kurjeriai - su džemperiais ir marškinėliais, dekoruotais siuvinėtu logotipu, o apsaugos darbuotojų apranga dekoruota prisiūtomis siuvinėtomis emblemomis. Darbo apranga dekoruojama siuvinėtais logotipais ne tik todėl, kad tai atrodo prabangiau, bet labiau dėl to, kad darbuotojams perkama geresnės kokybės, brangesnė apranga, kuri naudojama ilgą laiką, dažnai skalbiama, lyginama ir reikia, kad logotipas ant aprangos nenusitrintu, nenusiplėštų tol, kol naudojamas pats drabužis.

Verslo dovanos su siuvinėtu logotipu dažniau būna skirtos darbuotojams, verslo partneriams ar svarbiems klientams. Tokių verslo dovanų tarpe aukštos kokybės polo marškinėliai, kepurės su siuvinėtu logotipu arba prisiūtomis siuvinėtomis emplemomis, rankšluosčiai ir pledai, kuprinės ir kiti aukštesnės kokybės, brangesni gaminiai.

Tad jeigu Jums reikia aukštos kokybės, prabangios verslo dovanos su Jūsų logotipu - rekomenduojame rinktis gamini su siuvinėtu logotipu.