Ieškodami dovanas savo draugams ir artimiesiems mes vadovaujamės jų poreikiais, pomėgiais, interesais ir skoniu. Žymiai sunkiau parinkti dovaną mažai pažystamam asmeniui, kieno pomėgiai mums nėra žinomi, pavyzdžiui įmonės klientui arba partneriui.

Reklaminių suvenyrų tarpe yra tam tikros prekės, kurias galima būtų pavadinti universaliais reklaminiais suvenyrais, skirtais būtent tokioms situacijoms, kai rekia padovanoti verslo dovaną, bet mes nieko nežinome arba žinome nedaug apie individualius žmogaus pomėgius ir poreikius. Universalūs reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos – tai dovanėlės, kurios puikiai tiks vyrams ir moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus, socialinės padėties, pareigų, pomėgių ar interesų. Tai praktiškos ir plačiai naudojamos verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai, kurie puikiai tiks plačiai žmonių auditorijai.

Firminiai tušinukai su logotipuFirminiai tušinukai su logotipu

Firminis tušinukas su logotipu – pats populiariausias reklaminis suvenyras masiniam dalinimui. Šiandien mus supa reklaminių tušinukų gausybė – nuo pačių paprasčiausių ir pigiausių modelių iki ekskliuzyvinių ir brangių modelių su graviruotu logotipu ar šūkiu, kuris bus prabangia verslo dovana partneriams. Renkantis tušinuką, reprezentuosiantį Jūsų įmonę ar prekinį ženklą, labai svarbu atsižvelgti į jo kokybę ir savybes.

Paprastus, plastikinius reklaminius tušinukus įmonės dekoruoja savo logotipu ir platina pardavimo vietose, parodų ir konferencijų metu. Firminiai tušinukai plačiai paplitę, kaip nesudėtingas ir nebrangus būdas priminti apie save kiekvienam potencialiam klientui arba įmonių, su kuriomis bendradarbiaujama, darbuotojams.

Brangesni ir kokybiškesni firminių tušinukų modeliai (tokių prekinių ženklų, kaip: Senator, Erga, klio eterna ir kt.) platinami darbuotojų ir svarbesnių asmenų tarpe: organizacijų su kuriomis bendradabiaujama vadybininkų ir lojaliausių klientų tarpe.
Įmonių ir organizacijų vadovams, dažniausiaim dovanojami aukštos kokybės firminiai tušinukai arba plunksnakočiai su inkrustuotais brangakmeniais, tauriaisiais metalais, tokiais, kaip sidabras arba auksas. Tokio tipo verslo dovanos, dažniausiai, dekoruojamos graviruotu vardiniu pasveikinimu.

Reklaminiai puodeliaiFirminiai puodeliai ir stiklinės su logotipu

Viena populiariausių ir paklausiausių reklaminių suvenyrų rušių. Firminiai puodeliai, alaus ir vyno bokalai, stiklinės ir net rinkiniai ar servizai arbatai iki šiol yra niekada nepralošiančiu reklaminiu suvenyru, kurį galima panaudoti įmonės biure arba, kaip nebrangią, bet įsimintiną verslo dovaną klientams ir partneriams. Šiandien reklaminės produkcijos asortimente ne tik standartiniai reklaminiai puodeliai - galima rasti gaminius, pagamintus iš skaidraus arba matinio stiklo, neįprastos formos ar specifinės paskirties puodelius, todėl įmonės turi galimybę savo prekės ženklui parinkti bet kokios formos ir savo firminės spalvos puodelius su įmonės logotipu ar prekės ženklu.

Kalbant apie reklaminius puodelius, verta paminėti termosinius puodelius su logotipu, kurie pastaruoju metu tapo itin pamėgta verslo dovana. Tai įtakoja intensyvėjantis gyvenimo būdas, nuolatiniai automobilių kamščiai, kuriuose praleidžiama nemažai laiko, todėl vis daugiau žmonių kavą ir arbatą geria pakeliui. Firminiai termosiniai puodeliai puikiai tinka asmenims, pratusiems pirkti rytinę kavą ar arbatą pakeliui į darbą, nes turint termosinį puodelį galima sutaupyti dar daugiau laiko, pasigaminus savo mėgstamą gėrimą namuose ir išgeriant pakeliui į darbą.

Firminiai puodeliai ir bokalai, dažnai, naudojami, kaip dovana, vykdant reklamines akcijas ar lojalumo programas. Pavyzdžiui, pirkdamas arbatą ar kavą, pirkėjas gali gauti gražų firminį puodelį dovanų ir ilgam įsiminti pasirinktą prekinį ženklą. Tai efektyvi ir ilgalaikė priemonė, didinant prekės ženklo žinomumą klientų tarpe ir darbuotojų lojalumą įmonei

Reklaminiai raktų pakabukai

Firminiai raktų pakabukai

Firminiai raktų pakabukai labai populiarūs reklaminių suvenyrų tarpe. Tai sąlygoja itin didelis skirtingų modelių pasirinkimas ir salyginai nedidelė kaina. Be to reklaminiai raktų pakabukai labai paplito, nes žmonės noriai juos priima dovanų ir naudoja. Esame esame pratę raktų pakabukus ne prikti, bet gauti dovanų.

Reklaminiai raktų pakabukai su logotipu ar prekiniu ženklu – puikus reklaminis suvenyras, įteikiant pardavimo vietose ar prezentacijų metu. Pavyzdžiui, dažnai naudojamas autoservisų, kai atsiimant automobilį, kartu su automobilio rakteliais įteikiamas reklaminis raktų pakabukas, kad klientas tikrai įsimintų, kuriame autoservise jam buvo atlikti remonto ar profilaktiniai darbai. Reklaminiai raktų pakabukai, itin populiarūs NT bendrovių, viešbučių, turizmo agentūrų tarpe. Taip skatinamas kliento lojalumas įmonei ir reklama „iš lūpų į lūpas“.

Reklaminės kaklajuostėsReklaminės kaklajuostės

Reklaminės kaklajuostės - labai populiarus reklaminis suvenyras. Šiandien kaklajuostės su logotipu plačiai naudojamos formuojant įmonės įvaizdį ir siekiant sustiprinti prekės ženklo žinomumą vartotojų akyse. Dėl nedidelės kainos ir praktiško panaudojimo galimybių, reklaminės kaklajuostės plačiai naudojamos, kaip reklaminiai suvenyrai, darbo priemonė darbuotojams.

Kaklajuostės su logotipu naudingas reklaminis suvenyras, skatinantis prekės ženklo žinomumą. Tai visada matomas reklaminis suvenyras, kuris gali būti naudojamas įvairiems tikslams – vardinės kortelės, telefono, USB laikmenos ir kt. priemonių laiklis.

Reklaminiai skėčiaiFirminiai skėčiai

Firminiai skėčiai reklaminių suvenyrų rinkoje užima stiprias pozicijas, nes tai universali ir praktiška verslo dovana. Gaminant didesnius kiekius, vieno skėčio kaina, lyginant su rinkos kaina, – nedidelė, o logotipas ant vieno ar kelių skėčio segmentų – efektyvus reklamos nešėjas. Dovanodami reklaminį skėti galite būti tikri, kad jį gavęs asmuo naudosis skėčiu, todėl firminį skėtį su Jūsų logotipu ar firmine simbolika pamatys didžiulė žmonių auditorija.

Reklaminiai skėčiai su logotipu – praktiškas ir naudingas reklaminis suvenyras pavasario ir rudens sezonui. Firminiai skėčiai, dažniausiai, dovanojami įmonės darbuotojams, ypatingiems svečiams, per parodas ar konferencijas, naudojami vykstant į komandiruotes.

Reklaminės USB laikmenosUSB atmintinės su logotipu

Firminės USB atmintinės jau kelis metus iš eilės išlieka geriausiai parduodamu reklaminiu suvenyru pasaulyje ir iki šiol išlieka aktualios žmonių tarpe. Reklaminės USB atmintinės gaminamos įvairiausių modelių ir formų – nuo pačių paprasčiausių stačiakampių iki ekskliuzyvinių – tabletė, aukso luitas, žmogeliukas ir kt. Reklaminės USB atmintinės pasižymi ne tik formų ir modelių, bet ir medžiagų, iš kurių jos gaminamos, gausa – plastikinės, metalinės, medinės ir kt.

Standartinės USB laikmenos dekoruojamos spalvotu arba graviruotu logotipu, o ekskliuzyviniai firminių USB atmintinių modeliai, gaminami pagal individualų užsakymą ir gali būti įmonės logotipo pavidalo arba atspindėti tam tikrus įmonės firminio stiliaus elementus.

Šiandien, renkantis reklamines USB laikmenas, įmonės vis dažniau skiria dėmesį jų kokybei ir spatrai, todėl vis labiau populiarėja brangesnės, kokybiškos, patikimų gamintojų reklaminės USB laikmenos.

Reklaminės USB atmintinės su logotipu – tai reklaminis suvenyras, kuriame galima išsaugoti įmonės ar prekės pristatymą, konferencijos ar seminaro medžiagą ir perduoti klientui. Jos dažnai naudojamos, kaip dovana darbuotojams, verslo partneriams ar svečiams.

Reklaminis mobilus kroviklis su logotipuPower Bank su logotipu

Reklaminiai mobilūs krovikliai su logotipu labai greitai užsitarnavo savo vietą verslo dovanų lyderių tarpe. Juk šiuolaikinėje kasdienybėje visi norime būti mobilūs, tad mobilus reklaminis kroviklis - universali verslo dovana, kuri patiks ir bus naudinga XXI amžiaus žmogui.

Šiandien reklaminis Power Bank kroviklis jau nėra prabanga - tai mūsų neatsiejama kasdienybė. Jei dar neturite mobilių kroviklių su Jūsų įmonės logotipu, tuomet būtinai paskubėkite įsigyti.

Esminis dalykas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis reklaminius mobiliuosiu kroviklius - tai jų talpa. Iki 5 000 mAh talpos krovikliai jau nėra labai populiarūs ir labiau tinka masiniam dalinimui, tuo tarpu, didėsnės talpos, ypač 10 000 arba 20 000 mAh, krovikliai - jau prabangi ir kokybiška verslo dovana.

Reklaminiai žiebtuvėliai

Firminiai žiebtuvėliai

Jeigu Jūsų tikslinė auditorija rūko, firminis žiebtuvėlis su įmonės logotipu tikrai pravers, o svarbiausia bus įvertintas. Reklaminiai žiebtuvėliai su logotipu – tai praktiškas reklaminis suvenyras, skirtas masiniam padalinimui, o brangūs, ekskliuzyviniai modeliai, gali pasitarnauti kaip išskirtinė ir prabangi verslo dovana rūkantiems partneriams.

Firminius žiebtuvėlius su logotipu, dažniausiai užsisako kavinės, barai, restoranai, viešbučiai, taksi bei kt. įmonės. Įprasti reklaminiai žiebtuvėliai nėra brangūs, todėl gali būti dalinami masiškai, tuo tarpu ant jų paviršiaus užtenka vietos ne tik logotipui ar prekės ženklui, bet ir kontaktinei informacijai.

Reklaminiai augalaiReklaminiai augalai

Itin sparčiai popliarėjanti reklaminių suvenyrų grupė. Tokį populiarumą, firminiai augalai su logotipu, įgavo, dėl daug diskusijų sulaukusios ekologijos problemos.

Vis dažniau, įmonės ar organizacijos, ieškodamos ekologiško reklaminio suvenyro ar ekologiškos verslo dovanos, renkasi būtent reklaminius augalus, kurie parodo, kad įmonė nėra abejinga ekologijos problemai. Be to asmuo gavęs firminį augalą, jo neišmeta ir augina, nes tokio tipo verslo dovanos, nors ir populiarėja, bet vis dar nėra tapusios „standartiniu“ reklaminiu suvenyru. Pavyzdžiui šią žiemą buvo itin populiarios gyvos reklaminės eglutės vazonėliuose, o po Naujųjų metų mes sulaukėme nemažai laiškų su klausimais, kaip tas eglutes auginti ir prižiūrėti. Tuos laiškus gaudavome iš įmonių, kuriems reklamines eglutes dovanojo mūsų klientai. Tad tai parodo didžiulį susidomėjimą neįprastomis ekologiškomis verslo dovanomis.