Ar jau išsirinkote funkcionalią verslo dovaną savo klientams šiai vasarai?

Reklaminis PowerBank su logotipuMobilieji reklaminiai krovikliai "Power Bank" su Jūsų įmonės logotipu - puikus ir praktiškas reklaminis suvenyras vasarai. Būtent šiuo metu laiku padidėja išvykų, kai ne visada įmanoma rasti elektros energijos šaltinį, pakrausiantį mūsų mobiliuosius prietaisus, išsikraunančius netinkamu metu, netinkamoje vietoje...

"Power Bank" arba mobilus kroviklis - tai nešiojama energijos talpykla. Tokį prietaisą itin naudinga turėti su savimi kelionėse ar situacijose, kai įprastas energijos šaltinis nepasiekiamas. Reklaminiai "Power Bank" pasižymi savo kompaktiškomis formomis, todėl kelionių ar išvyku metu visada atsiras vietos tokiam kompaktiškam elektros energijos šaltiniui, kurio dėka galima bus visada įkrauti turimą mobilų prietaisą: mobilųjį telefoną, planšetę, nešiojamąjį kompiuterį, muzikos ar vaizdo įrašų grotuvą.

Reklaminis mobilus kroviklis - itin funkcionali ir šiuolaikinė verslo dovana

Reklaminis Power BankReklaminis "Power Bank" kroviklis - tai itin funkcionali, šiuolaikinė verslo dovana, pasižyminti savo universalumu. Juk šiais laikais taip sudėtinga parinkti verslo dovaną, kurį patiktų ir būtų naudinga didžiajai daliai asmenų, neatsižvelgiant į jų pomegius ir poreikius, kad dovanojamas reklaminis suvenyras nebūtų banalus ir pasižymėtu šiuolaikiškumu. Mobilus reklaminis kroviklis - tai būtent ta universali verslo dovana, kuri patiks ir bus naudinga kiekvienam, nes šiandien mes visi esame pratę naudotis mobiliais elektros prietaisais, kuriuos reikia pakrauti.

Tik įsivaizduokite, kad būtent "Power Bank" su Jūsų logotipu ar prekės ženklu bus pagalbos šaltiniu Jūsų klientams ar verslo parneriams iškilus bėdai - kai išsikrauna mobilusis prietaisas. Būtent Jūsų prekės ženklu pažymėtas reklaminis suvenyras padės išspręsti šią nemalonią situaciją ir pradžiugins Jūsų potenčialius ar esamus klientus.

Dovanokite reklaminius mobilius kroviklius su Jūsų įmonės logotipu ar prekės ženklų, taip skleisdami teigiamas emocijas savo vartotojų tarpe.

Reklaminių "Power Bank" prietaisų asortimentą rasite čia.