Sakoma, kad vystantis žmonijai ir progresui viskas pasikartoja, t.y. viskas kas jau buvo, laikui bėgant sugrįžta tik jau žymiai aukštesniame lygyje. Trumpai tariant – nauja yra gerai pamiršta sena.

Vartotojų poreikiai irgi neišimtis, todėl pastaruoju metu į madą sugrįžta prekės, pagamintos iš natūralių ir perdirbtų žaliavų. Tik šiandien jų motyvacija šiek tiek kitokia negu buvo anksčiau.

Atkreipkite dėmesį, kad daugkartinio naudojimo pirkinių krepšiai po truputį išstumia iš rinkos paprastus polietileninius maišelius, kurie nesuįra dirvožemyje, o deginant išskiria anglies dioksidą, kas teršia ir daro katastrofišką žalą aplinkai. JAV nuo seno naudojami popieriniai pirkinių maišeliai, tačiau tai nebuvo apgalvotas žingsnis išsaugant aplinką - tiesiog tokie maišeliai buvo patogesni ir praktiškesni. Tais laikais buvo manoma, kad mūsų planeta gali susidoroti su visomis žmonių išmetamomis atliekomis. Dėl šios priežasties, kai buvo sukurti pigesni ir patogesni plastikiniai maišeliai, jie buvo pozicionuojami kaip ekologiškesnis produktas - juk tokio maišelio gamybai nereikia kirsti medžių...

Ekologškos verslo dovanos iš natūralių medžiagų

Ekologiškos verslo dovanos iš natūralių medžiagųPrekės pagamintos iš natūralių medžiagų suįra greičiau ir saugiau negu gaminiai iš plastiko, todėl reklaminiai suvenyrai, pagaminti iš natūralių žaliavų priskiriami prie ekologiškų reklaminių suvenyrų ir ekologiškų verslo dovanų.

Džiutas, medvilnė, linas. Daugybė prekių, naudojamų kasdieniame gyvenime gali tapti ekologiškais reklaminiais suvenyrais: reklaminės kaklajuostės, firminiai chalatai ir rankšluosčiai su logotipureklaminiai krepšiai pirkiniams ir kiti reklaminiai suvenyrai, pagaminti iš natūralių medžiagų – džiuto, vilnos, medvilnės ir lino. Pagrindinis tokių dovanų pranašumas ne tik kūrybingas dizainas ar funkcionalumas, bet jų ekologiškumas ir saugumas aplinkai, juk tokios prekės suįra žymiai greičiau ir neteršia mūsų planetos.

Ypatingo dėmesio sulaukia, originaliai atrodantys, reklaminiai gaminiai iš džiuto ir lino. Tokius gaminius, dažniausiai renkasi aplinkai neabejingi žmonės, kurie ieško originaliiai atrodančius reklaminius gaminius. Labai populiariais tapo reklaminiai pirkinių krepšiai pagaminti iš medvilnės.

Bambukas – dar viena unikali gamtinė žaliava, kuri jau tapo puikiu plastiko pakaitalu, gaminant originalius reklaminius suvenyrus ir ekskliuzyvines verslo dovanas. Bambukas – tai nereiklus augalas, nereikalaujantis ypatingos priežiūros, kuriam nereikia didelių miško ar žemės plotų. Bambukas puikiai auga nederlingoje žemėje. Labai svarbu ir tai, kad produkcijos iš bambuko gamyba pasižymi mažonis elektros sąnaudomis. Viso to pasekoje, reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos, pagaminti iš bambuko pasižymi žemesne kaina. O bambuko utilizavimas visiškai paprastas ir aplinkai saugus procesas.

Kamštinė medžiaga. Puikiai atrodanti, itin patvari ir unikali gamtinė žaliava iš kurios gaminami originalūs ir prabangiai atrodantys reklaminiai suvenyrai.

Medis. Mediena iki šiol išlieka geriausia natūralia žaliava buitinių ekosuvenyrų gamyboje. Medienos utilizavimas neturi specialių ypatumų, gamyboje sunaudojama mažiau energijos, todėl mažiau kenksmingų medžiagų patenka į atmosferą. Mediniai reklaminiai rašiklai ir kiti gaminiai, pagaminti iš medienos labai patogūs, pasižymi unikaliu ir prabangiu dizainu, todėl tokie gaminiai dažniau priskiriami prie pranagių ir unikalių verslo dovanų.

Ekologiškos verslo dovanos iš antrinių žaliavų

Ekologiško verslo dovanos iš perdirbtų medžiagųŠiuolaikiniame gyvenime sunaudojamas itin didelis plastiko kiekis. tai viena pagrindinių priežasčių, įtakojančių naujų savartynų atsiradimą ir jų plotų padidėjimą. Juk kai kurių plastmasės rūšių suįrimo procesas trunka net iki 500 metų, kas labai apsunkina ekologijos problemą. Vienintelė išeitis iš susiklosčiusios situacijos, daranti mažiausią žalą gamtai – tai antrinis plastiko perdirbimas.

Plastikas – tai medžiaga, kuri gali būti perdirbta neribotai kartų, kas ženkliai sumažintų savartynų skaičių, resursų ir energijos suvartojimo apimtis, panaudojamus gaminant plastiką.

Daugkartinis stiklo, plastiko, gumos, metalo ir popieriaus perdirbimas padeda išsaugoti planetos resursus ir taupyti elektros energijos, suvartojimą gamyboje.

Šiandien galima rasti nemažai žinomų dizainerių, kurie dirba su antrinėmis žaliavomis. Ekologiška produkcija jau seniai tapo trendu. Vieni iš paklausiausių ekologiškų produktų – ekologiški reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos, biuro reikmenys ir aksesuarai. Juk ekologiški suvenyrai iš perdirbtų žaliavų atrodo stilingai, o kainuoja nebrangiau už standartinius.