Šiuolaikiniame gyvenime vis dažniau išgirstame apie visame pasaulyje itin sparčiai plintančią ekologijos problemą, kuri su kiekviena diena tampa vis aktualesne. Dėl šios priežąsties ekologiškos verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – ne šiaip madingas trendas, o greičiau, apgalvotas, atsakingų žmonių, pasirinkimas. Dovanojami ekologiški reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos parodo gerą dovanotojo skonį, jo atsakingą požiūrį į gamtą, aplinkos problemas, kviečia susimąstyti apie mūsų bendrą ateitį ir pakeisti abejingą požiūrį į aktyvų dalyvavimą planetos likime.

Su kiekvienais metais vis didesnis įmonių ir organizacijų skaičius prisiima įsipareigojimus daryti viską, kas tik įmanoma, kad pagerinti aplinką ir išsaugoti Žemę. Dažnai korporacinė aplinkosaugos politika taikoma ir reklaminiams suvenyrams. Juk be pagrindinio aplinkosaugos tikslo, ekologiški reklaminiai suvenyrai – tai puiki galimybė išsiskirti konkurentų tarpe ir įgyti pozityvų įvaizdį rinkoje.

Kodėl reikia dovanoti ekologiškas verslo dovanas ir reklaminius suvenyrus?

Ekologai jau seniai skelbia pavojų:

  • kiekvieną dieną masiškai naudojami aerozoliniai balionėliai, kurie ardo ozono sluoksnį;
  • baterijos ir elementai daro didelę žalą dirvožemiui;
  • išmetamosios dujos teršia orą;
  • buitinės atliekos, polietilieniniai maišeliai, buteliai, kurių skilimo procesas trunka nuo 100 iki 500 metų, kartu su pramoninėmis ir radioaktyviomis atliekomis tampa masine Žemės užterštumo problema, nes utilizuoti tokį didelį kiekį atliekų resursų neturi nei žmonija, nei pati planeta.

Dėl tokio masinio neigiamo poveikio aplinkai ir gamtinių resursų išeikvojimo, mūsų planeta vis labiau artėja prie ekologijškos katastrofos slenksčio. Mokslininkų teigimų, kiekvieną dieną Žemėje išnyksta mažiausiai viena biologinė rušis, vis dažniau fiksuojamas klimato pakitimas ir kitos neigiamos pasekmės susijusios su neatsakingu požiuriu į gamtą.

Ekologiškos verslo dovanos ir reklaminiai suvenyrai – efektyvus būdas pritraukti dėmesį ekologijos problemoms ir puiki priemonė šioms problemoms spręsti. Juk tiek ekologiškos produkcijos gamybos proceso dalyviai, tiek šios produkcijos vartotojai daro sąmoningą žingsnį išsaugant gamtą ir mus supančią aplinką.

Rinkis ekologišką verslo dovaną - padaryk pirmą žingsnį gamtos išsaugojimo link.