KAINA

Ar prekių kainos kataloge yra tikslios? Meniu punkte "Reklamos stendai" pateiktos tikslios ir galutinės kainos. Visos kitos kainos ("Veslo dovanos", "Reklaminiai rūbai", "Maistas, gėrimai", "Pakuotė") pateiktos reklamosgaminiai.lt kataloge yra orientacinio pobūdžio ir priklauso nuo prekių kiekio, dekoravimo kainos.

Ar prekių dekoravimas įskaičiuotas į orientacinę prekės kainą? Prekių dekoravimas (pvz. logotipo uždėjimas) į orientacines kainas neįskaičiuotas, nebent prekės aprašyme nurodyta kitaip. 

Kaip sužinoti tikslią prekių kainą su dekoravimu? Norėdami sužinoti tikslią kainą, sandėlio likutį ir gamybos terminus, siųskite užklausą per elektroninę katalogo sistemą arba tiesiogiai info@reklamosgaminiai.lt. Siųnčiant užklausą nepamirškite nurodyti: prekės(-ių) kiekį, dekoravimo spalvų skaičių (pvz.: Jus norite puodelių su logotipu, tuomet teikdami užklausą nurodykite, kiek spalvų Jūsų logotipe).

UŽKLAUSA

Kaip pateikti užklausą per elektroninę katalogo sistemą?

  1. Užeinate į prekės puslapį.
  2. Pasirenkate norimą prekių kiekį. Jeigu prekė turi spalvines arba kitas variacijas, pasirinkite tokią prekę, kokia reikalinga Jums (pvz.: geltonos spalvos).
  3. Paspauskite "+ prie užklausos".
  4. Kai visos norimos prekės, kurios Jus domina, suvestos į prekių krepšelį, Jums telieka paspausti dešiniajame viršutiniame krašte esantį "Prekių krepšelis" ir "Peržiūrėti krepšelį".
  5. Atsidariusiame lange paspauskite "Pradėti užklausos pateikimą".
  6. Užpildykite pirkėjo duomenis.
  7. Pasirinkite pristaytymo būdą
  8. Pasirinkite mokėjimo būdą
  9. Laukelyje "Pastaba" įrašykite, kaip norėtumėte dekoruoti pasirinktas prekes, kiek spalvų bus dekoruojama.
  10. Spauskite "Užsakyti pasiūlymą "

Netrukus gausite sistemos laišką su Jūsų užsakymo numeriu. 24 val. bėgyje, mūsų vadybininkas patikslins Jūsų užklausą, t.y. įrašys kainas su dekoravimu, pritaikys nuolaidas, priklausančias nuo kiekių (jeigu kiekiai didesni negu minimalūs) ir Jums ateis laiškas, informuojantis, jog Jūsų užsakymas pakeistas nauju ir vadybininkas jį patvirtino. Pasiūlymą galėsite peržiūrėti paspaudę nuorodą laiške.

Ar užklausos pateikimas įpareigoja įsigyti pasirinktas prekes? Ne, paspaudę mygtuką „Užsakyti pasiūlymą“ Jus užsakote tik pasiūlymą. Jeigu pasiūlymas Jus tenkina ir Jus norite užsakyti prekes Jums tereikia apmokėti e.paštu gautą išankstinę sąskaitą.

Pateikus užklausą, kaip greitai gausiu pasiūlymą? Mes garantuojame, kad darbo dienomis 24 val. bėgyje su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

PIRKIMAS

Kaip pirkti? Norėdami įsigyti prekę pateikite užsakyma elektroniniu paštu info@reklamosgaminiai.lt.

REGISTRACIJA

Kam reikalinga registracija? Užsiregistravę vartotojai gali stebėti savo užsakymų istoriją, vykdomo užsakymo būseną, gauti nuolaidų kuponus.

Kaip užsiregistruoti? Tinklapio viršutinėje dalyje paspauskite „Registruotis“, atsidariusiame lange suveskite savi ir/ar atstovaujamo juridinio asmens (įmonės) duomenis ir paspauskite mygtuką „Registruotis“.

NAUJIENLAIŠKIS

Kam reikalingas naujienlaiškis? Užsakę naujienlaiškį būsite informuoti apie naujoves, atsiradusias rinkoje, ypatingus pasiūlymus, skelbiamus reklamosgaminiai.lt kataloge.

Kaip dažnai siunčiamas naujienlaiškis? Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau kaip vieną kartą per vieną mėnesį.

PREKIŲ PAVYZDŽIAI

Ar galima gauti prekės pavyzdį? Taip, galima. Norėdami prekes apžiūrėti gyvai, iš anksto mus informuokite el.paštu.

Kiek kainuoja pavyzdys? Prekių pavyzdžiais neprekiaujame. Paskolinsime Jums pavyzdį savaitės laikui, o vėliau prašysime gražinti mums atgal.

Kiek kainuoja pavyzdžio astiuntimas? Pavyzdžius siunčiame Jums nemokamai (pasiliekame teisę taikyti išimtis), bet gražinti juos mums reikės savo sąskaita.

Ar galiu apžiūrėti pavyzdį pas Jus? Ne, biure prekių nesandeliuojame ir neparduodame. Prekyba vyksta tik per reklamosgaminiai.lt sistemą.