×
teisinė informacija

Svetainėje yra naudojami Slapukai, kurie padeda tobulinti Reklamos Gaminiai veiklą. Jų pagalba Reklamos Gaminiai turinys pritaikomas Jūsų poreikiams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie naudojamus slapukus susipažinkite su mūsų "Slapukų politiką", o skiltyje "Slapukų valdymas" galite valdyti Reklamos Gaminiai naudojamus slapukus.

Antistresiniai žaisliukai

Reklaminiai antistresai su logotipu – smulkus, bet malonus reklaminis suvenyras, ypač aktualus dirbantiems įtemptą darbą, patiriantiems stresą.

Reklaminiai antistresiniai žaisliukai pritraukia dėmesį, nes tai ne tik simpatiška, bet ir naudinga dovanėlė. Dėl savo nedidelės kainos ir aktualumo reklaminiai antistresai, dažniausiai, dalinami masiška...

Reklaminiai antistresai su logotipu – smulkus, bet malonus reklaminis suvenyras, ypač aktualus dirbantiems įtemptą darbą, patiriantiems stresą.

Reklaminiai antistresiniai žaisliukai pritraukia dėmesį, nes tai ne tik simpatiška, bet ir naudinga dovanėlė. Dėl savo nedidelės kainos ir aktualumo reklaminiai antistresai, dažniausiai, dalinami masiškai reklaminių akcijų, parodų ir prezentacijų metu.

Daugiau

Antistresiniai žaisliukai Yra 26 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 26 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 26 dalykų

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai ( 27 ) Naujienų lenta
(5,0/5)

Autorius Jurgita,
Jurgita
Jau keletą kartų naudojomės RG pasiūlymais. Laiku, kokybiškai ir už gerą kainą- tikimės to ...
13-02-2019
Autorius Aušra Mickevičienė,
Aušra Mickevičienė
Malonus bendradarbiavimas, kokybiškos prekės. Ir labai ačiū Agatai už visą jos darbą.
03-01-2019
Patvirtintas pirkimas
Autorius Algis,
Algis
Greitas, kokybiskas, malonus aptarnavimas.
04-12-2018

Naujausi straipsniai

Skaityti straipsnius