Sekite mus Facebook'e

  • Nemokamas pristatymas

    Prekes visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, pristatome nemokamai.

    Yra papildomų sąlygų

  • Prekių kainos

    Prekių kainos pateiktos reklamosgaminiai.lt kataloge yra orientacinio pobūdžio ir priklauso nuo perkamo prekių kiekio, pasirinkto dekoravimo būdo kainos.

    Yra papildomų sąlygų

Reklamos Gaminiai

Reklamosgaminiai.lt – tai elektroninis projektas, skirtas, kad Jūsų verslą lydėtų tik sėkmė, lojalūs klientai bei partnerių bendradarbiavimas. Tai internetinis reklamos gaminių katalogas, kuriame gausu verslo dovanų, reklaminių suvenyrų ir atributikos, reklaminių rūbų, maisto, gėrimų ir reklaminių stendų.

SVARBU: Biure prekių nesandeliuojame ir neparduodame. Prekyba vyksta tik per elektroninę reklamosgaminiai.lt sistemą. Norėdami prekes apžiūrėti gyvai, iš anksto mus informuokite el.paštu arba telefonu.

(4,9/5)

Review By Rasa
Rasa
Dėkojame Agatai už malonų bendravimą ir puikų darbą, viskas vyko sklandžiai ir operatyviai. Rašiklius gavome laiku ir net truputį anksčiau. Rašiklių ir logotipo kokybė puiki. Sėkmės!
05-12-2017
Review By Sandra
Sandra
Užsakinėjome reklaminius puodelius. Gaminys kokybiškas, pateisino mūsų lūkesčius. Spauda ant puodelio taip pat uždėta kokybiškai. Vadybininkas bendravo labai operatyviai. Gal tik pirmosios užklausos metu norėjosi sužinoti detalią ...
15-11-2017
Review By Ramune
Ramune
Malonu su jumis dirbti, greitai ir profesionaliai dirbate.
30-10-2017