Follow us on Facebook

  • Nemokamas pristatymas

    Prekes visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, pristatome nemokamai.

    Yra papildomų sąlygų

  • Prekių kainos

    Prekių kainos pateiktos reklamosgaminiai.lt kataloge yra orientacinio pobūdžio ir priklauso nuo perkamo prekių kiekio, pasirinkto dekoravimo būdo kainos.

    Yra papildomų sąlygų

Reklamos Gaminiai

Reklamosgaminiai.lt – tai elektroninis projektas, skirtas, kad Jūsų verslą lydėtų tik sėkmė, lojalūs klientai bei partnerių bendradarbiavimas. Tai internetinis reklamos gaminių katalogas, kuriame gausu verslo dovanų, reklaminių suvenyrų ir atributikos, reklaminių rūbų, maisto, gėrimų ir reklaminių stendų.

SVARBU: Biure prekių nesandeliuojame ir neparduodame. Prekyba vyksta tik per elektroninę reklamosgaminiai.lt sistemą. Norėdami prekes apžiūrėti gyvai, iš anksto mus informuokite el.paštu arba telefonu.

(5,0/5)

Review By Paulius
Paulius
Visa "Reklamos gaminių" sistema, pradedant maketų derinimu, baigiant pristatymu, yra labai greita ir patogi. O Agata nuoširdžiai ir asmeniškai rūpinasi, kad viskas atrodytų taip, kaip norime. Ačiū ir sėkmės.
24-08-2016
Review By Vitalijus, Lietuva
Vitalijus
Labai gerai dirba. Laiku pagamino tušinukus su logotipu, parinko, patarė ir kitaip padėjo. Agata tikra profesionalė savo darbe, tad ja galima pasitikėti. Kaina irgi buvo gera.
02-08-2016 http://www.verskis.lt